Support: 56 657 71 78

Epyc(ka) moc od AMD w naszym nowym serwerze dedykowanym

Newsy
AMD
EPYC
procesory

Jeszcze nie opadł kurz po premierze drugiej serii układów AMD z rodziny Epyc (o kodowej nazwie Rome), a już w naszej ofercie pojawiły się serwery, których sercem jest właśnie ten topowy procesor. 

Proponowany przez nas serwer dedykowany to mocna jednostka wyposażona w 16-rdzeniowy procesor AMD EPYC 7302 – z najnowszej generacji układów AMD. W standardzie oferujemy również 64GB RAM oraz dwa dyski SSD 240 GB, co daje bardzo wydajną konfigurację jednoprocesorową. Sprawdzi się ona idealnie zarówno w usługach hostingowych, jak i we wszelkiego rodzaju środowiskach wymagających wielowątkowego procesora. 

Serwer dedykowany core.AMD jest wielozadaniową platformą w przystępnej cenie z mocnym procesorem Epyc 7302 na pokładzie. Jej stosunek wydajności do ceny może być dobrym argumentem na  rozpoczęcie przygody z układami z rodziny „czerwonych”.

– mówi Damian Celebudzki, Product Manager Data Space.

Serwer dedykowany core.AMD w standardzie SLA z dostępem do sieci zewnętrznej o przepustowości 100 Mbit/s do 15 grudnia 2019 dostępny jest w promocyjnej cenie 649 zł/mies. Później cena ta wzrośnie do 749 zł/mies.

Serwer można zamówić pod adresem:

Data Space kontakt@dataspace.pl Naszą misją jest być najlepszym wyborem dla firm, które muszą być online bez względu na wszystko, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Dostarczamy im platformę składającą się z najbardziej zaawansowanych rozwiązań z zakresu infrastruktury IT.
Poradniki
4 dobre rady i 2 must-have dla e-commerce przed #blackfriday
Infrastruktura IT
Disaster Recovery Center - bezpieczeństwo dla wymagających