Support: 56 657 71 78

Usługi Microsoft

Już od ponad 20 lat cały biznesowy świat korzysta z dedykowanych rozwiązań Microsoft. Po dziś dzień pozostają one niedoścignione pod względem jakości i bezpieczeństwa.

Jako wieloletni dostawcy rozwiązań giganta z Redmond, rekomendujemy oraz udostępniamy licencje Microsoft w najlepszych cenach.

Poznaj najczęściej wybierane usługi Microsoft

Microsoft 365

Zwiększ komfort i efektywność pracy w firmie dzięki kompletnej palecie najlepszych aplikacji i rozwiązań biurowych i ciesz się darmowymi aktualizacjami.

Modern Workplace

Stwórz wydajne, nowoczesne środowisko pracy oparte o aplikacje mobilne, zdalną współpracę poprzez Microsoft Teams i Windows Virtual Desktop, natychmiastową synchronizację informacji, chmurowy storage, backup, pocztę Microsoft Exchange i więcej.

Enterprise Mobility + Security

Zadbaj o bezpieczeństwo informacyjne oraz prawne swojego przedsiębiorstwa przy pomocy inteligentnej ochrony danych, tożsamości, aplikacji oraz urządzeń. Wdrożenie rozwiązań security spod szyldu Defender oraz kompleksową technologię ochronną pakietu E5 gwarantuje poufność, kontrolę i bezpieczeństwo informacji w całym biznesowym środowisku IT.

    Potrzebujesz wyceny licencji Microsoft?

    Zostaw kontakt, a z przyjemnością pozytywnie Cię zaskoczymy!