Support : 56 657 71 78
Dział handlowy : 56 657 71 79 sales@dataspace.pl
slider

01 Nasza misja

Naszą misją jest być najlepszym wyborem dla firm, które muszą być online bez względu na wszystko, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Dostarczamy im platformę składającą się z najbardziej zaawansowanych rozwiązań z zakresu infrastruktury IT.

Nasz zespół to ponad 50 zaangażowanych pasjonatów IT. Razem tworzymy miejsce, w którym zaczyna się internet – ten sam, z którego korzystacie na co dzień.

slider

02 Centrum Danych

Nasze Data Center to obiekt TIER3 skoncentrowany na świadczeniu usług. Najważniejsze jest dla nas ciągłe działanie powierzonych nam systemów. Centrum Danych znajduje się w unikalnym miejscu Torunia. Łatwy dojazd z drogi krajowej 91 zapewnia dobrą komunikację z Łodzią (1,5h) Warszawą (2h), Trójmiastem (2h).

  • 2 niezależne budynki o łącznej powierzchni 3337,8 m2
  • Obiekt projektowany i zbudowany w oparciu o normę TIER3. Pełna redundancja wszystkich elementów infrastruktury
  • Podłączenie do 5 niezależnych operatorów, 3 polskich i 2 zagranicznych punktów wymiany ruchu niezależnymi traktami kablowymi
  • Opcja zbudowania prywatnego połączenia na bazie sieci Orange, Netii, połączenia z naszą infrastrukturą w LIM, THINX, lub bezpośrednio w naszej serwerowni

Zespół Data Space

Damian Celebudzki

Damian Celebudzki

Technical Account Manager
Mariusz Gębala

Mariusz Gębala

Chief Maintenance Engineer
Robert Konik

Robert Konik

Head of SysOps & DevOps
Marcin Kowalski

Marcin Kowalski

Senior Product Manager
Dariusz Makowski

Dariusz Makowski

Outbound Sales Director
Natalia Nazarewicz

Natalia Nazarewicz

Account Manager
Bartosz Ogrodowicz

Bartosz Ogrodowicz

Technical Account Manager
Karol Olszewski

Karol Olszewski

Technical Account Manager
Piotr Piaskowski

Piotr Piaskowski

Account Manager
Maciej Pietroń

Maciej Pietroń

CFO
Tomasz Podgórski

Tomasz Podgórski

CRO
Magdalena Rajewska

Magdalena Rajewska

IT Director
Piotr Smoleń

Piotr Smoleń

CEO

Zmniejszenie awaryjności oraz możliwość swobodnej rozbudowy środowiska w przyszłości dają nam pewność, że nasza działalność będzie mogła dalej spokojnie się rozwijać.

Daniel Mączyński
Wiceprezes Zarządu, Pragma Faktoring SA

Cieszymy się ze współpracy z firmą, na której możemy polegać. Pracownicy Data Space pomogli nam przy tworzeniu naszej infrastruktury, dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem. Dzięki Data Space śpimy spokojnie. Wiemy, że nasze maszyny są w dobrych rękach.

Sławomir Wawrzyniak
IDEAerp Software Director

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu całego procesu. W trakcie migracji przeprowadziliśmy konteneryzację środowiska, która zakończyła proces uproduktowienia naszej platformy i przygotowała nas do kolejnych wdrożeń systemu faktoringowego.

Usprawnienia, jakich dokonaliśmy, pozwoliły nam także na przyspieszenie testów i wdrożeń nowych wersji kodu i znacząco zmniejszyły koszty z tym związane. Proces, który wcześniej trwał około jednego dnia, udało się skrócić do kilkunastu minut.

Wojciech Bublik
Executive Manager, Mint Software

Do współpracy z Data Space przekonało nas bardzo partnerskie podejście oraz poważne traktowanie GO.PL jako klienta. Podjęliśmy ogromne wyzwanie przeniesienia kilkudziesięciu serwerów, bez wyłączania systemu, co zakończyło się pełnym sukcesem.

Konrad Giżycki
CEO, GO.PL

We współpracy biznesowej ważne są dla mnie 3 rzeczy: fajna, elastyczna oferta, dobra jakość usług i zaangażowani ludzie ze wsparcia klienta. To wszystko odnajduję w Data Space. Jestem odpowiedzialna przed swoimi klientami za wybór dostawców i myślę, że Data Space to strzał w dziesiątkę.

Magda Zarych
Dyrektor IT w MegiTeam

Potrzebowaliśmy kompleksowej obsługi i ją otrzymaliśmy. Możemy spać spokojnie i nie angażujemy krytycznych pracowników w utrzymanie systemów w gotowości 24/7. Outsourcing usług do Data Space pozwolił nam na skupienie się na naszej głównej działalności i dostarczeniu lepszego produktu klientom.

Łukasz Gumowski
Creative Partner

Przeniesienie infrastruktury hostingowej do Data Space pozwoliło nam osiągnąć poziom SLA, niezależności i skalowalności niemożliwy we własnym zakresie bez znacznych nakładów finansowych. Uzyskaliśmy realne oszczędności, a razem ze sprzętem dzierżawimy elastyczność i kompetencje profesjonalnego i wyspecjalizowanego podmiotu.

Maciej Wierzbicki
Kierownik działu Systemów i Sieci w Media4U

Wybierając Data Center dla naszych klientów, najważniejszym czynnikiem jakim się kierujemy jest profesjonalny support. Jak to mówi stare polskie przysłowie - dobre serwerownie poznaje się w biedzie. Kontakt z Data Space jest na najwyższym poziomie, dlatego na polskim rynku jest naszym naturalnym wyborem.

Tomek Kloc
CEO w Adminotaur