Poznaj nas

Wspieramy zarządzanie infrastrukturą IT w oparciu o usługi serwerów dedykowanych, prywatnej chmury, kolokacji, ochrony przed DDoS i outsourcingu IT.

hero
slider

01 Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie platformy składającej się z ekosystemu partnerów specjalizujących się w administracji infrastrukturą IT oraz najbardziej zaawansowanych, automatycznych rozwiązań infrastrukturalnych.

Dzięki temu stajemy się najlepszym wyborem dla firm, które ze względu na swoją specyfikę muszą pozostawać online bez względu na wszystko, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Naszą wizją jest stać się czołowym dostawcą wysoko wydajnej, bezpiecznej i skalowalnej infrastruktury IT w regionie CEE.

slider

02 Centrum danych

Data Space to serwerownia TIER3 skoncentrowana na świadczeniu usług. Najważniejsze jest dla nas ciągłe działanie powierzonych nam systemów. Nasza centralna lokalizacja znajduje się w unikalnym miejscu Torunia. Łatwy dojazd z drogi krajowej 91 zapewnia dobrą komunikację z Łodzią (1,5h) Warszawą (2h), Trójmiastem (2h).

  • 2 niezależne budynki o łącznej powierzchni 3337,8 m2
  • Obiekt projektowany i zbudowany w oparciu o normę TIER3. Pełna redundancja wszystkich elementów infrastruktury.
  • Podłączenie do 5 niezależnych operatorów, 3 polskich i 2 zagranicznych punktów wymiany ruchu niezależnymi traktami kablowymi.
  • Opcja zbudowania prywatnego połączenia na bazie sieci Orange, Netii, połączenia z naszą infrastrukturą w LIM, THINX, lub bezpośrednio w naszej serwerowni.
  • Obsługa 24/7/365

Zespół Data Space

Paweł Auguściński

Paweł Auguściński

Frontend Developer
Mariusz Gębala

Mariusz Gębala

Chief Maintenance Engineer
Michał Gliński

Michał Gliński

Senior Network Administrator
Paweł Gołębiewski

Paweł Gołębiewski

Network Administrator
Maciej Kreński

Maciej Kreński

Technical Specialist
Marcin Kowalski

Marcin Kowalski

Senior Product Manager
Marcin Maciejewski

Marcin Maciejewski

Back-End Developer
Dawid Mackiewicz

Dawid Mackiewicz

IT Operator
Dariusz Makowski

Dariusz Makowski

Outbound Sales Director
Mateusz Mróz

Mateusz Mróz

System Administrator
Natalia Nazarewicz

Natalia Nazarewicz

Account Manager
Bartosz Niewiadomski

Bartosz Niewiadomski

Technical Specialist
Bartosz Ogrodowicz

Bartosz Ogrodowicz

Technical Account Manager
Karol Olszewski

Karol Olszewski

Technical Account Manager
Marceli Owczarski

Marceli Owczarski

Technical Specialist
Piotr Piaskowski

Piotr Piaskowski

Account Manager
Maciej Pietroń

Maciej Pietroń

CFO
Magdalena Rajewska

Magdalena Rajewska

IT Director
Michał Skrucha

Michał Skrucha

Logistics Manager
Piotr Smoleń

Piotr Smoleń

CEO
Robert Socha

Robert Socha

CTO
Łukasz Winiarski

Łukasz Winiarski

Technical Specialist
Bartosz Woszczak

Bartosz Woszczak

Full-Stack Developer

Cieszymy się ze współpracy z firmą, na której możemy polegać. Pracownicy Data Space pomogli nam przy tworzeniu naszej infrastruktury, dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem. Dzięki Data Space śpimy spokojnie. Wiemy, że nasze maszyny są w dobrych rękach.

Sławomir Wawrzyniak
IDEAerp Software Director

Szukamy najlepszych rozwiązań i partnerów. Po rozmowie z Data Space nie mieliśmy wątpliwości.
Uruchomienie własnej chmury prywatnej na serwerach Data Space pozwoliło nam zapomnieć o infrastrukturze i zająć się dalszym rozwojem naszych usług.

Robert Konik
DevOps & SysOps Engineer, YND Consult GmbH

Przeniesienie infrastruktury hostingowej do Data Space pozwoliło nam osiągnąć poziom SLA, niezależności i skalowalności niemożliwy we własnym zakresie bez znacznych nakładów finansowych. Uzyskaliśmy realne oszczędności, a razem ze sprzętem dzierżawimy elastyczność i kompetencje profesjonalnego i wyspecjalizowanego podmiotu.

Maciej Wierzbicki
Kierownik działu Systemów i Sieci w Media4U

We współpracy biznesowej ważne są dla mnie 3 rzeczy: fajna, elastyczna oferta, dobra jakość usług i zaangażowani ludzie ze wsparcia klienta. To wszystko odnajduję w Data Space. Jestem odpowiedzialna przed swoimi klientami za wybór dostawców i myślę, że Data Space to strzał w dziesiątkę.

Magda Zarych
Dyrektor IT w MegiTeam

Potrzebowaliśmy kompleksowej obsługi i ją otrzymaliśmy. Możemy spać spokojnie i nie angażujemy krytycznych pracowników w utrzymanie systemów w gotowości 24/7. Outsourcing usług do Data Space pozwolił nam na skupienie się na naszej głównej działalności i dostarczeniu lepszego produktu klientom.

Łukasz Gumowski
Creative Partner

Dzięki rozwiązaniom opartym na wydajnej, wysokodostępnej i bezpiecznej chmurze nasza firma systematycznie podnosi skuteczność w podejmowaniu decyzji oraz lepiej zarządza środowiskiem Klientów.

Paweł Jasiński
CEO Chop-Chop.org

Wybierając Data Center dla naszych klientów, najważniejszym czynnikiem jakim się kierujemy jest profesjonalny support. Jak to mówi stare polskie przysłowie - dobre serwerownie poznaje się w biedzie. Kontakt z Data Space jest na najwyższym poziomie, dlatego na polskim rynku jest naszym naturalnym wyborem.

Tomek Kloc
CEO w Adminotaur