Support : 56 657 71 78
Dział handlowy : 56 657 71 79 sales@dataspace.pl

Poznaj nas

Wspieramy zarządzanie infrastrukturą IT w oparciu o usługi serwerów dedykowanych, prywatnej chmury, kolokacji, ochrony przed DDoS i administracji IT.

hero
slider

01 Nasza misja

Naszą misją jest być najlepszym wyborem dla firm, które muszą być online bez względu na wszystko, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Dostarczamy im platformę składającą się z najbardziej zaawansowanych automatycznych rozwiązań z zakresu infrastruktury IT.

Nasz zespół to ponad 50 zaangażowanych pasjonatów IT. Razem tworzymy miejsce, w którym zaczyna się internet – ten sam, z którego korzystacie na co dzień.

slider

02 Centrum Danych

Nasze Data Center to obiekt TIER3 skoncentrowany na świadczeniu usług. Najważniejsze jest dla nas ciągłe działanie powierzonych nam systemów. Centrum Danych znajduje się w unikalnym miejscu Torunia. Łatwy dojazd z drogi krajowej 91 zapewnia dobrą komunikację z Łodzią (1,5h) Warszawą (2h), Trójmiastem (2h).

  • 2 niezależne budynki o łącznej powierzchni 3337,8 m2
  • Obiekt projektowany i zbudowany w oparciu o normę TIER3. Pełna redundancja wszystkich elementów infrastruktury
  • Podłączenie do 5 niezależnych operatorów, 3 polskich i 2 zagranicznych punktów wymiany ruchu niezależnymi traktami kablowymi
  • Opcja zbudowania prywatnego połączenia na bazie sieci Orange, Netii, połączenia z naszą infrastrukturą w LIM, THINX, lub bezpośrednio w naszej serwerowni

Zespół Data Space

Mariusz Gębala

Mariusz Gębala

Chief Maintenance Engineer
Marcin Kowalski

Marcin Kowalski

Senior Product Manager
Dariusz Makowski

Dariusz Makowski

Outbound Sales Director
Natalia Nazarewicz

Natalia Nazarewicz

Account Manager
Bartosz Ogrodowicz

Bartosz Ogrodowicz

Technical Account Manager
Karol Olszewski

Karol Olszewski

Technical Account Manager
Piotr Piaskowski

Piotr Piaskowski

Account Manager
Maciej Pietroń

Maciej Pietroń

CFO
Tomasz Podgórski

Tomasz Podgórski

CRO
Magdalena Rajewska

Magdalena Rajewska

IT Director
Piotr Smoleń

Piotr Smoleń

CEO
Robert Socha

Robert Socha

CTO

Cieszymy się ze współpracy z firmą, na której możemy polegać. Pracownicy Data Space pomogli nam przy tworzeniu naszej infrastruktury, dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem. Dzięki Data Space śpimy spokojnie. Wiemy, że nasze maszyny są w dobrych rękach.

Sławomir Wawrzyniak
IDEAerp Software Director

Do współpracy z Data Space przekonało nas bardzo partnerskie podejście oraz poważne traktowanie GO.PL jako klienta. Podjęliśmy ogromne wyzwanie przeniesienia kilkudziesięciu serwerów, bez wyłączania systemu, co zakończyło się pełnym sukcesem.

Konrad Giżycki
CEO, GO.PL

Potrzebowaliśmy kompleksowej obsługi i ją otrzymaliśmy. Możemy spać spokojnie i nie angażujemy krytycznych pracowników w utrzymanie systemów w gotowości 24/7. Outsourcing usług do Data Space pozwolił nam na skupienie się na naszej głównej działalności i dostarczeniu lepszego produktu klientom.

Łukasz Gumowski
Creative Partner

Szukamy najlepszych rozwiązań i partnerów. Po rozmowie z Data Space nie mieliśmy wątpliwości.
Uruchomienie własnej chmury prywatnej na serwerach Data Space pozwoliło nam zapomnieć o infrastrukturze i zająć się dalszym rozwojem naszych usług.

Robert Konik
DevOps & SysOps Engineer, YND Consult GmbH

Przeniesienie infrastruktury hostingowej do Data Space pozwoliło nam osiągnąć poziom SLA, niezależności i skalowalności niemożliwy we własnym zakresie bez znacznych nakładów finansowych. Uzyskaliśmy realne oszczędności, a razem ze sprzętem dzierżawimy elastyczność i kompetencje profesjonalnego i wyspecjalizowanego podmiotu.

Maciej Wierzbicki
Kierownik działu Systemów i Sieci w Media4U

We współpracy biznesowej ważne są dla mnie 3 rzeczy: fajna, elastyczna oferta, dobra jakość usług i zaangażowani ludzie ze wsparcia klienta. To wszystko odnajduję w Data Space. Jestem odpowiedzialna przed swoimi klientami za wybór dostawców i myślę, że Data Space to strzał w dziesiątkę.

Magda Zarych
Dyrektor IT w MegiTeam

Wybierając Data Center dla naszych klientów, najważniejszym czynnikiem jakim się kierujemy jest profesjonalny support. Jak to mówi stare polskie przysłowie - dobre serwerownie poznaje się w biedzie. Kontakt z Data Space jest na najwyższym poziomie, dlatego na polskim rynku jest naszym naturalnym wyborem.

Tomek Kloc
CEO w Adminotaur