Support: 56 657 71 78

Kluczowe informacje dla Klientów w 1 miejscu – zapraszamy na Wiki Data Space

Newsy
Centrum Danych
Customer Service
Data Center

Spis treści

Jeżeli udało Wam się przetrwać owiany złą sławą depresyjny poniedziałek zwany „blue monday”, to wtorek rozpoczynamy od dobrych wiadomości. W 2019 roku nie zwalniamy tempa i prezentujemy nasze nowe dziecko – Wiki Data Space!

Nasze Wiki podzielone jest na cztery główne segmenty – Onboarding, Panel Data Space, Bazę wiedzy i Download. Informacje, które zawarliśmy w obrębie całej witryny, poruszają dość sporo zagadnień. Zaczynając od opisywania naszego Panelu, przez film instruktażowy, informacje o agregatach prądotwórczych, instrukcje instalacji serwera pocztowego, po instalki najpopularniejszych dystrybucji Linuxa.

 

Onboarding

Dział kierowany do nowych lub potencjalnych klientów. Ma na celu wyjaśnić najważniejsze kwestie związane z korzystaniem z usług Data Space. Opisujemy tam działanie Panelu Klienta w formie ilustrowanej, w jaki sposób działa Biuro Obsługi Klienta i najważniejsze aspekty związane z płatnościami.

Panel Data Space

Zbiór szczegółowych informacji dot. naszej autorskiej platformy klienckiej. Podstrony w tym dziale opisują poszczególne aspekty, takie jak zarządzanie serwerem, pobieranie faktur czy zgłaszanie ticketu. Dokładamy do tego krótki filmik, gdzie zobaczyć można jak to wygląda na żywo.

Baza wiedzy

Serce całej Wiki, zawierające szereg informacji związanych z szeroko pojętym IT. To tutaj znaleźć można wpisy na temat administracji sieci, wirtualizacji, utrzymania infrastruktury Centrum Danych. Oprócz informacji uniwersalnych dla niektórych aspektów, pojawiają się tutaj też wpisy stricte dotyczące naszych rozwiązań. Dzielimy się również wiedzą w postaci poradników różnej maści. Dowiecie się z nich np. jak szybko zainstalować serwer plików czy przygotować sobie wygodnego bootowalnego pendrive’a.

Download

To przede wszystkim narzędzia IT i najpopularniejsze dystrybucje Linuxa, których często sami używamy na swoich serwerach. Na dzień publikacji tego newsa zebraliśmy około 40 plików, które naszym zdaniem są niezbędne do rozpoczęcia przygody z informatyką. A może ktoś z Was znajdzie dla siebie coś nowego?

Gorąco zapraszamy do korzystania, dodawania Wiki Data Space do zakładek oraz wysyłania swoich sugestii – np. na czacie lub mailem na bok@dataspace.pl

Data Space kontakt@dataspace.pl Naszą misją jest być najlepszym wyborem dla firm, które muszą być online bez względu na wszystko, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Dostarczamy im platformę składającą się z najbardziej zaawansowanych rozwiązań z zakresu infrastruktury IT.
Z życia Data Center
Przerwa świąteczna w Data Center (to iluzja)
Case study
Serwery dedykowane dla Voicetel Communications S.A. - case study