Support: 56 657 71 78

Marcin Kowalski z Data Space z prelekcją na Warszawskich Dniach Informatyki (WDI)

Newsy
kolokacja
prezentacje
wydarzenia

Już 27 marca rozpocznie się tegoroczna edycja Warszawskich Dni Informatyki. Z radością informujemy, że w ramach ścieżki „DevOps, Infrastructure & Cloud”, organizowanej przez SysOps/DevOps Polska, swoją prelekcję wygłosi Marcin Kowalski, Senior Product Manager Data Space. Temat wystąpienia brzmi: „Żegnaj chmuro, witaj blacho! Dlaczego chmura nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem”

Każda technologia dostatecznie skomplikowana jest nierozróżnialna od magii. Chmura jest nie tylko magiczna, jest także droga, skomplikowana i ciężka do zrozumienia nawet dla twórców. Kontenery? Funkcja jako usługa? Back-end jako usługa? Kiedy prosty kawałek metalu jest lepszym, szybszym i pożądanym rozwiązaniem dla prawnika, księgowego, a nawet admina.

Prelekcja będzie miała miejsce drugiego dnia imprezy, o godz. 15:30.

Strona wydarzenia:
https://warszawskiedniinformatyki.pl/

Warszawskie Dni Informatyki
Data Space kontakt@dataspace.pl Naszą misją jest być najlepszym wyborem dla firm, które muszą być online bez względu na wszystko, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Dostarczamy im platformę składającą się z najbardziej zaawansowanych rozwiązań z zakresu infrastruktury IT.
Infrastruktura IT
Nie stosuj RAID1 HW, to nic nie daje.
Outsourcing IT
Outsourcing CTO: kiedy go stosować i jakie daje korzyści?