Support: 56 657 71 78

Reprezentant Data Space z prelekcją na PLNOG20

Newsy
PLNOG
prezentacje
wydarzenia
Konferencja PLNOG20

19-20 marca br. w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton odbędzie się 20. – jubileuszowa – edycja konferencji Polish Network Operators Group, znanej przede wszystkim jako PLNOG. Z dumą informujemy, że pierwszego dnia konferencji wystąpi reprezentant Data Space – Marcin Kowalski. Nasz Senior Product Manager wygłosi prelekcję pt. Kolokacja – usługa, którą rynek wysyła na emeryturę”.

Od zapisów na zeszyt, do profesjonalnych DC, od zachwytu nad technologią do nudy. Historia, teraźniejszość i przyszłość polskiego rynku. Kolokacja to commodity. Mamy w Polsce wolne 30 000 m2 i drugie tyle w budowie. Skąd się to wszystko wzięło i jak powinniśmy to sprzedawać? Jak wygląda model biznesowy kolokacji na świecie? Czemu w Polsce to przestało działać? Co sprawia, że jako usługa kolokacja jest w odwrocie? Początki to piękna romantyczna historia, często powiązana sznurkiem (a momentami pokryta ptasimi odchodami), koniec to pieniądze i coraz bardziej dopracowane energetycznie projekty, których nie ma kto zapełnić.

Start prelekcji: 19 marca, godz. 15:45. Szczegóły na stronie konferencji.

Z tej okazji przypominamy nagranie z wystąpienia Marcina Kowalskiego na zeszłorocznym PLNOG18:

Więcej naszych nagrań w zakładce Wideo.

Konferencja PLNOG20

Data Space kontakt@dataspace.pl Naszą misją jest być najlepszym wyborem dla firm, które muszą być online bez względu na wszystko, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Dostarczamy im platformę składającą się z najbardziej zaawansowanych rozwiązań z zakresu infrastruktury IT.
Case study
Serwery dedykowane dla agencji ecommerce Media4U - case study
Infrastruktura IT
Podłoga techniczna w serwerowni – dlaczego nie można jej lekceważyć?