Support: 56 657 71 78

Data Space dołącza do Bandwidth Alliance

Newsy
sieć

Z przyjemnością informujemy, iż z dniem 15 listopada 2018 r. Data Space dołączyło do Bandwidth Alliance.

Bandwidth Alliance to świeżo powstała grupa skupiająca cloud providerów, którzy postanowili zmniejszyć lub całkowicie zlikwidować opłaty za przesył danych do pozostałych firm członkowskich. Do organizacji należą m.in. DigitalOcean, IBM Cloud, Microsoft Azure i Packet.net.

Co to oznacza dla Klientów Data Space?

Nasi Klienci zyskają kolejny element wspomagający ich rozwój. Dzięki dołączeniu Data Space do Bandwidth Alliance mogą lepiej wykorzystywać swoje zasoby, realizować strategię chmury hybrydowej nie myśląc o kosztach przesyłanego ruchu, a tym samym bardziej elastycznie realizować cele biznesowe i dzięki temu lepiej wykorzystywać budżet IT.

Marcin Kowalski, Senior Product Manager Data Space:

Otwarta, tania i wolna sieć jest tym, o co walczymy i co dajemy Klientom. Każdy człowiek i każda firma powinna mieć do niego dostęp. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że idee szerzone przez Bandwidth Alliance mogą być też naszymi ideami.

Więcej informacji na stronach:

Data Space kontakt@dataspace.pl Naszą misją jest być najlepszym wyborem dla firm, które muszą być online bez względu na wszystko, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Dostarczamy im platformę składającą się z najbardziej zaawansowanych rozwiązań z zakresu infrastruktury IT.
Infrastruktura IT
Customowe serwery dedykowane – historia prawdziwa
Infrastruktura IT
Przerwy serwisowe „on demand” w Centrum Danych