Support: 56 657 71 78

Serwery Dedykowane Core

Sieć wewnętrzna, VLAN, uruchomienie w 5 minut, dedykowany opiekun – w najlepszej cenie na rynku

Co zyskasz dzięki serwerowi z linii Core?

Sprawdzona konfiguracja

Nasze serwery są budowane z komponentów klasy Enterprise przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, oferując wysoką wydajność w umiarkowanych cenach.

Dedykowany opiekun

Masz pytania dotyczące swojej infrastruktury? Dedykowany opiekun pomoże Ci we wszystkich kwestiach związanych z utrzymaniem Twoich serwerów.

Start w 5 minut

W biznesie liczy się czas. Wybierając gotową konfigurację z linii Core masz pewność, że będzie serwer będzie gotowy w 5 minut.

Płynna rozbudowa

Kibicujemy rozwojowi naszych Klientów, dlatego każdy serwer z linii Core jest gotowy do rozbudowania go o dodatkowe elementy.

Wysokie SLA

Oferujemy jedno z najwyższych SLA na rynku. Wynosi ono 99,98%, a średni czas pierwszej odpowiedzi wynosi lekko ponad 7 minut.

Media4U Gemius SA Morele Plej MegiTeam

Infrastruktura dostarczona przez Data Space pozwoliła rozwinąć skrzydła naszemu oprogramowaniu.

Paweł Skrzypczak

Sales Director, IDEA07

Przeniesienie infrastruktury hostingowej do Data Space pozwoliło nam osiągnąć poziom SLA, niezależności i skalowalności niemożliwy we własnym zakresie bez znacznych nakładów finansowych.

Maciej Wierzbicki

Kierownik działu Systemów i Sieci, Media4U

We współpracy biznesowej ważne są dla mnie 3 rzeczy: fajna, elastyczna oferta, dobra jakość usług i zaangażowani ludzie ze wsparcia klienta. To wszystko odnajduję w Data Space.

Magdalena Zarych

Dyrektor IT, MegiTeam