Support: 56 657 71 78

Ochrona Anty-DDoS

Nasza infrastruktura objęta jest skuteczną obroną przed atakami wolumetrycznymi (DDoS), low&slow, na warstwę sieci i SSL.

hero
image

Globalne doświadczenie, lokalni specjaliści

System Anty-DDoS Data Space nieustannie monitoruje łącze Klienta w poszukiwaniu nienaturalnego ruchu. W przypadku ataku ochrona włącza się automatycznie w ciągu kilku sekund, minimalizując tym samym ryzyko strat powstałych w wyniku przerw w dostępie do usług..

 • Współpracujemy z globalnym dostawcą usług – Radware.
 • Chronimy instytucje finansowe i operatorów.
 • Nasi pracownicy posiadają najwyższe certyfikaty Radware.

Czym wyróżnia się nasz Anty-DDoS?

icon

Kompleksowa ochrona

Zintegrowane, hybrydowe rozwiązania chroniące przed szerokim spektrum ataków DDoS: Low&Slow, SSL czy Network flood. Klient otrzymuje szczegółowe raporty miesięczne oraz z pojedynczych incydentów.
icon

Czas reakcji

Czas reakcji jest kluczowy dla udanej obrony. Ataki wymierzone w Naszych Klientów odpieramy już po kilku sekundach – umożliwia to stosowana przez nas technologia oraz zespół NOC działający w trybie 24/7.
icon

Doświadczenie

Usługa Anty-DDoS oparta jest na rozwiązaniach firmy Radware – wiodącego globalnego dostawcy technologii z zakresu bezpieczeństwa IT. Łączymy je z ponad 10 latami doświadczenia Data Space.

Jakość dostępu do sieci oraz możliwość szybkiej rozbudowy środowiska są dla naszego biznesu sprawami fundamentalnymi. Chcielibyśmy, aby wszystkie wdrożenia nowych infrastruktur przebiegały w sposób tak płynny, jak w Data Space.

Dr Marek Robak

Head of IT Operations

image

Radware Premier Partner

 

Usługa Anty-DDoS powstała dzięki współpracy z firmą Radware – globalnym liderem w dziedzinie ochrony IT, który chroni największe firmy na świecie. Nasi administratorzy posiadają certyfikaty Radware najwyższego, trzeciego poziomu.

  Opowiedz nam o swoich potrzebach

  Odpowiadamy w ciągu 2 godzin

  Sprawdź, jak jeszcze dbamy o bezpieczeństwo danych naszych klientów

  Bezpieczeństwo w Data Space

  Szukasz czegoś innego?

  Sprawdź więcej rozwiązań IT dla biznesu

  Potrzebujesz więcej informacji lub pomocy z wyborem rozwiązań? Umów się na bezpłatną konsultację. Podpowiemy Ci optymalny wybór.